Par mums

PIKC “Nacionālā Mākslu vidusskola” ir Valsts nozīmes izcilības centrs Latvijas kultūrizglītībā – profesionālajā  mākslā, mūzikā un dejā.

Apvienojot četras izcilas mākslu skolas - Rīgas Doma kora skolu, Jaņa Rozentāla mākslas skolu, Emīla Dārziņa mūzikas skolu un Rīgas Horeogrāfijas skolu, mūsu galvenais uzdevums ir kvalitatīva, straptautiski konkurētspējīga izglītība un mērķtiecīga jauno talantu izkopšana.

Mācības Nacionālajā Mākslu vidusskolā ir lieliska iespēja attīstīt augstas mākslinieciskās, darba kultūras un sadarbības prasmes - tas ir ceļš uz personības izaugsmi, profesionāla mākslinieka darba gaitām un radoši piepildītu dzīvi. Izglītība mākslās ir vērtīgs ieguldījums ikviena cilvēka un visas sabiedrības nākotnē.

Esam pārliecināti, ka zinoši, prasmīgi un radoši cilvēki ir mūsu kultūras un valsts pamats un aicinām mūsu pulkā bērnus, jauniešus un citus interesentus papildināt savas radošās zināšanas un prasmes, bagātināt mūsu kultūras un mākslas vidi.

Mūsu absolventi – ievērojami mākslinieki

Mūsu mērķi:
Augsta izglītības kvalitāte mākslā, mūzikā un dejā.
Mācībām atbilstoša infrastruktūra un aprīkojums.
Prakses vietas audzēkņiem.
Sadarbība ar nozaru profesionāļiem un darba tirgu.
Dalība nacionālos un starptautiskos pasākumos.
Starpnozaru izglītības programmu attīstīšana.
Radošo partnerību veidošana.
Pedagogu tālākizglītība.
Metodiskā centra funkcijas.

Profesionālās izglītības kompetences centrs (PIKC) ir Valsts nozīmes profesionālās izglītības iestāde, kuras statuss ir pielīdzināms Valsts ģimnāziju statusam vispārējā izglītībā.

EU logo ansamblis